6 důvodů, proč zvolit společnost AGENCY GROUP s.r.o.

Všem našim klientům poskytujeme profesionální služby a přizpůsobujeme se jejich individuálním potřebám. Nebráníme se používání a prosazování nových myšlenek a trendů v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Využijete tak naši rozsáhlou databázi uchazečů, zbavíte se starostí se zadáváním inzerce, ušetříte čas při probírání se obrovským množstvím životopisů, které neodpovídají Vašim požadavkům. Vybereme pro Vás jen skutečně vhodné uchazeče, z kterých si nakonec vyberete sami

 

  • Individuální přístup ke každému klientovi – ke každému klientovi přistupujeme individuálně a přizpůsobujeme se jeho potřebám.

  • Dlouholeté zkušenosti – svěřte se do rukou našeho zkušeného týmu, jehož členové jsou mistři svého oboru.

  • Seriózní a profesionální jednání – nemarněte čas a neriskujte své peníze s pochybnými firmami, u nás máte jistotu, že se vám dostane odborné péče a vaše finance tak budou vynaloženy správně a efektivně.

  • Úspora vašeho času – při využití našich služeb  ušetříte spoustu cenného času, který můžete využít efektivněji, než složitým hledáním.

  • Rychlost – naše práce je rychlá a precizní, vaše požadavky plníme ve většině případů rychleji než konkurence.

  • Skvělá cena – říká se, že za kvalitu se platí. I tak ale nabízíme jednu z nejlepších cen na trhu, přesvědčte se

 

 

Temporary helpsss

Pokud potřebujete pracovníka jen na určitou dobu, na zvládnutí mimořádné zakázky, pro období sezóny, v době dovolených nebo v případě nemoci Vašeho zaměstnance, můžete využít nabídky Temporary Help.

Permanent recruitmentsss

Potřebujete najít zaměstnance do trvalého pracovního poměru? Je to úkol finančně a časově náročný. My Vám pomůžeme.

Recruiting supportsss

Všechny aktivity personálního úseku při hledání zaměstnanců - náborová kampaň, hledání budoucího zaměstnance pomocí inzerce, výběr kandidátů.

Executive Searchsss

Hledání top manažerů nebo vysoce specializovaných odborníků není úspěšné při využití běžných metod. Je třeba přímo oslovit vytipované kandidáty. Jedná se o osoby, které pracují toho času v jiné firmě podobného zaměření a na podobné pozici.

TOP