<<< Zpět

Náborové centrum

Zaměstnání v naší agentuře našlo již přes 1000 pracovníků nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. Jazykovou bariéru při komunikaci a v péči o naše pracovníky zajišťují koordinátoři, které velmi pečlivě vybíráme na základě jejich předchozí dlouholeté praxe, což jim umožňuje velmi dobře pochopit potřeby klienta a zároveň i posoudit schopnosti všech kandidátů.

V rámci naší činnosti se zaměřujeme na aktivní vyhledávání a oslovení pracovníků s požadovanou kvalifikací, specializací a následného dočasného umístění u našich zákazníků s možností přenechání zaměstnanců do kmenového stavu odběratele. Disponujeme i po léta budovanou vlastní sítí vlastních kontaktů, což považujeme za klíčové při rychlém a efektivním obsazení volné pracovní pozice vhodným kandidátem.

S vhodnými kandidáty vedeme výběrové rozhovory zaměřené na odborné schopnosti, osobnostní stránku, schopnost ztotožnit se s firemní kulturou, pracovní dobou a režimem klienta, motivaci, možnostech nástupu, ubytování, které klientům bezplatně poskytujeme a platovém ohodnocení. Po celou dobu obchodního vztahu dbáme na pravidelný kontakt mezi námi a odběratelskou organizací.


Životopis

správně napsaný životopis je 50% úspěchu při hledání zaměstnání

vytvoř !

Email agent

Nechcete aby Vám něco uniklo? Chcete dostávat nové pracovní nabídky a důležité informace z trhu práce ?

založ si agenta
TOP