<<< Zpět

Informace o práci v zahraničí

Uchazečům nabízíme zprostředkování práce v zahraničí v souladu se zákonem. Dle zákona musí být zprostředkování práce pro uchazeče bezúplatné..

Registrace zájemce o práci v zahraničí je bezplatná. Poskytnuté osobní údaje nikam nerozesíláme bez souhlasu, ale slouží ke spárování nabídek práce s poptávkami po práci. Po přiřazení vhodného místa Vás budeme informovat a pokud projevíte zájem, zašleme Vaše osobní data zaměstnavateli. Pokud o

Vás zaměstnavatel projeví zájem, budeme při předání kontaktu na zaměstnavatele požadovat uhrazení příspěvku na naše výdaje ve výši 200 Kč. Ke zprostředkovaným pracovním místům nabízíme asistenční služby (např. vyřízení písemného příslibu práce a další,).

Většinou uchazeče informujeme e-mailem a často je potřeba relativně rychle zareagovat. Doporučujeme proto zjistit si e-mailovou adresu pro příjem zpráv jako SMS na mobil a nechat si tam přeposílat informace o elektronické poště přišlé na Váš normální e-mail

Přijímáme poptávky od uchazečů a nabídky od zaměstnavatelů, pracovní místa zaplňujeme registrovanými zájemci o práci. Zaměstnavatelům nabízíme nalezení a výběr vhodných uchazečů dle jejich požadavků. Volitelně provádíme pohovory a ověřujeme pravdivost uchazečem zadaných informací (kvalifikace, praxe, znalost jazyka, zdravotní stav atd.)


Životopis

správně napsaný životopis je 50% úspěchu při hledání zaměstnání

vytvoř !

Email agent

Nechcete aby Vám něco uniklo? Chcete dostávat nové pracovní nabídky a důležité informace z trhu práce ?

založ si agenta
TOP